Menu główne

Prywatne pożyczki bez zaświadczeń

W dobie powszechnego Internetu pojawiło się wiele możliwości, o których jeszcze do niedawna nawet nie marzyliśmy. Jedną z prężnie rozwijających się dziedzin finansów online są pożyczki prywatne. Wiele osób, które posiadają dodatkową gotówkę, stara się jeszcze pomnożyć kapitał, a przy okazji wspomóc finansowo inne osoby. Prywatne pożyczki bez zaświadczeń udzielane są online.

Prywatne pożyczki bez zaświadczeń

 

Czasami tylko początkowy kontakt odbywa się drogą mailową. Następnie inwestor dojeżdża do klienta. W Internecie znaleźć można także wielu pośredników, którzy udzielają pożyczek w imieniu inwestorów. Wymogi stawiane osobom wnioskującym o pożyczki bez zaświadczeń mogą być bardzo różne. Trzeba pamiętać, że prywatne pożyczki są finansowane wyłącznie z własnego kapitału inwestora i ma on prawo narzucić prowizję, opłaty i zasady udzielania pożyczki, jakie tylko ma ochotę.

Oczywiście w poszukiwaniu pożyczki bez weryfikacji nie można zapomnieć o zdrowym rozsądku. Wszelki opłaty przygotowawcze, wpłacanie z góry raty pożyczki dla bezrobotnych czy przesyłanie skanów dokumentów powinny budzić niepokój. Nie warto ryzykować wyłudzenia danych. Uczciwi pożyczkodawcy nigdy nie wymagają przedpłat. 

Instytucje pozabankowe

Poznaj ważne pojęcia

  • Parabank
  • Plan spłat
  • Limit ogólny
  • Pożyczkobiorca
  • Pożyczkodawca

Znajdź nas w sieci!